Ćwiczenia odchudzające

ćwiczenia odchudzające

Bardzo ważnym elementem przy stosowaniu diety są ćwiczenia odchudzające. Przy intensywnych ćwiczeniach fizycznych oczywiście nie można głodować, ale należy starać się odżywiać racjonalnie.

Najlepszymi sportami przy stosowaniu diety są pływanie oraz bieganie. Jazda na rowerze także może okazać się skuteczna na zrzucenie nadmiaru tłuszczu na udach. Istotne jest, aby ćwiczenia były wykonywane 2-3 godziny po posiłku. Najbardziej energooszczędną aktywnością fizyczną jest oglądanie TV :D .

Aerobik tak samo jak spacer czy pływanie pozwala spalić tłuszcz. Aerobik jest bardzo efektywnym sposobem na zrzucenie wagi, ale tylko wtedy, jeżeli jesteśmy wystarczająco zmotywowani aby ćwiczyć systematycznie. Aby osiągnąć zadowalające rezultaty potrzeba ćwiczyć codziennie przez dłuższy okres.Ćwiczyć można na wiele sposobów. Zamiast jechać windą lepiej przejść się po schodach. Dobrym sposobem jest też parkowanie samochodu gdzieś dalej aby mieć możliwość przejścia się. Równie dobrą aktywnością jest też zajmowanie się ogródkiem.

Jeśli chcesz sprawdzić, które aktywności fizyczne wymagają od nas najwiecej energii użyj kalkulatora spalania kalorii.

Tagi: , ,
Kategorie: Odchudzanie


7 odpowiedzi do “Ćwiczenia odchudzające”

 1. chce schudnac, 4-21-2012 o 18:16

  witam , mam 18 lat i 167 wzrostu i moja waga 57 .brzuch moze byc , gorzej z nogami co powinnam zrobic?

 2. kizia, 6-7-2012 o 18:59

  dużo jazdy na rowerze.to pomaga na uda no i jeszcze bieganie

 3. kaśka, 6-19-2012 o 15:02

  polecam także skakankę

 4. Greta, 3-13-2013 o 14:24

  Aktywność fizyczna w połączeniu z dietą może dać naprawdę niezłe efekty. Warunkiem jest odpowiednia dieta, za jaką uważam dietę strukturalną. Ważne jest, aby odpowiednio sie odżywiać i zapewnić sobie ruch tak, aby tkanka tłuszczowa sie spalała. Jak dostarczymy organizmowi odpowiedniego pożywienia, to napewno nie nabawimy się żadnych chorób.

 5. Justyna, 3-15-2013 o 07:29

  Witam jestem justyna mam 23Lata jestem po dwoch ciazach mam problem z rzuceniem pare kilogramow jak mozna rzucic?

 6. Renia, 5-4-2013 o 15:22

  Mam diete od miesiaca. Po dwóch tygodniach dopeiro zaczelam cwiczyc, ale załozylam sobie ze bede to wykonywac dwa razy w tygodniu, poniewazn nie mam czasu. Czy to da jakies efekty? Czy faktycznie musze cwiczyc codziennie?

 7. Konopie, 7-20-2013 o 09:38

  W dzisiejszych czasach odpowiednie zadbanie o stan zdrowia bywa niebagatelną kwestią, poniewaz świat dostarcza nam coraz więcej zanieczyszczen. Przyjemna strona o dbaniu o zdrowie, dziekuje za artykuł


Wpisz komentarz