Dieta mleczna

dieta mleczna

Jeśli lubisz mleko, kakao, miód i bulion z warzyw to ta dieta jest właśnie dla Ciebie! Dieta jest stosowana właściwie tylko w weekendy (od piątku do niedzieli), a w pozostałe dni można jeść niemal wszystko. Jedynym ograniczeniem jest ilość – połowa tego co dotychczas. Należy wystrzegać się tłustych mięs i ciast wysokokalorycznych.

Pierwszą najważniejszą zasadą jest jedzenie dania mlecznego na obiad (od poniedziałku do czwartku). Dietę można przerwać po 10 dniach. Należy tylko pamiętać, aby przynajmniej raz w miesiącu powtórzyć tą dietę.Dieta ta jest bardzo skuteczna a jednocześnie prosta i bezpieczna. Można ją stosować bez obaw o zdrowie. Dostarcza ona niezbędną ilość białka do organizmu. Przy jej stosowaniu nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Najtrudniejsze w całej diecie jest to, że trzeba zmniejszyć o połowę dzienną rację żywieniową. No ale bez silnej woli właściwie żadna dieta nie będzie skuteczna.

Tagi:
Kategorie: Diety


3 odpowiedzi do “Dieta mleczna”

  1. Głupota jest w tym co napisałeś..., 5-10-2011 o 16:51

    Wiesz co piszesz ? To w końcu można jejść tylko w weekend, czy trzeba w tygodniu? Zdecyduj się Wacku -.-

  2. lola, 12-14-2011 o 17:31

    od piątku do niedzieli wszystko mleczne. a od poniedziałku do czwartku tylko obiad składający się z mlecznych produktów. Jacku ;/

  3. lola, 12-14-2011 o 17:34

    sorry. od piątku do niedzieli mozesz tę dietę modyfikować.


Wpisz komentarz