Odchudzanie weekendowe – dieta weekendowa

odchudzanie weekendowe

Dla tych, co nie znoszą długotrwałych kuracji odchudzających dieta weekendowa (odchudzanie weekendowe) to najlepsze rozwiązanie. Opisana w książce „Odchudzanie weekendowe” przez doktora Marka Bardadyna metoda odchudzania polega na odchudzaniu, które trwa nie dłużej jak 3-4 dni. Spożywa się wówczas zamiast zwykłych posiłków zmiksowane świeże owoce, naturalne koktajle, które pozwalają na zrzucenie wagi oraz oczyszczają i odmładzają organizm.

Przez to, że kurację tą stosuje się tylko przez parę dni to przemiana materii nie ulega zwolnieniu oraz pozwala uniknąć efektu jojo. Według autora odchudzania weekendowego w ciągu kilku tygodni można uzyskać idealną wagę i sylwetkę. Należy też dodać, iż Doktor Marek Bardadyn jest ekspertem w dziedzinie żywienia i odchudzania. Jest on także twórcą znanej diety strukturalnej („Kody młodości”).Dieta weekendowa (odchudzanie weekendowe) jest już dziś bardzo popularna wśród gwiazd show-biznesu, polityki, ludzi sportu. Dokładne zasady tego odchudzania znajdują się w książce „Odchudzanie weekendowe”, która jest już dostępna na polskim rynku wydawniczym.

Tagi:
Kategorie: Diety, Odchudzanie


4 odpowiedzi do “Odchudzanie weekendowe – dieta weekendowa”

 1. pati, 1-30-2012 o 22:48

  stosował ktoś tę dietę?

 2. Joanna, 3-25-2012 o 13:58

  Nie stosowałam, i właśnie się zastanawiam czy takie postępowanie dałoby jakikolwiek pozytywny efekt.. Może i byłoby to dobre, gdyby poza tymi 3-4 dniami ostrej diety omijano tłuszcze, produkty mączne, fast foody itp. w czasie jej nie stosowania. Niestety, nie spróbuje, wolę nadal jechać na jogurtach i płatkach, plus zajęcia taneczne 2 razy w tygodniu oraz bieganie, polecam :)

 3. anet, 6-12-2012 o 12:35

  Stosowałam odchudzanie weekendowe przez jakiś czas. Koktajle są naprawdę bardzo smaczne i bardzo łatwe do przygotowania. Składniki to naturalne produkty o maksymalnej zawartości najbardziej wartościowych składników odżywczych – witamin, składników mineralnych, przeciwutleniaczy – i minimalnej kaloryczności. Efekty naprawde zadowalające, bo w weekend schudłam 2 kg. Ze względu na moją pracę, dzięki której mam teraz więcej czasu polecam stosowanie diety strukturalnej w formie gotowego jadłospisu. Ja kupiłam 1200 kcal, gdyż można na nim schudnąć w sposób umiarkowany.
  Polecam wszystkim, którzy chcą schudnąć, ale także nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych.

 4. Alex1234, 5-4-2014 o 14:55

  Jakie to menu poda ktoś na 2 weekendy?Please! POMÓŻCIE MI SCHUDNĄĆ.
  Potrzebuję tak z 10 kilo jak najszybciej


Wpisz komentarz