Plastry odchudzające

Plastry odchudzające to w 100% naturalny i bezpieczny sposób odchudzania. Działanie mają podobne jak zioła odchudzające ale są znacznie bezpieczniejsze. Plastry odchudzające są nasączone wyciągami z ziół i naturalnych składników. W naturalny i łagodny sposób pomagają w spalaniu złogów tłuszczowych i dodają energii. Plastry odchudzające sprawiają, że organizm niezwykle szybko wchłania substancje aktywne. Wśród składników zawartych w plastrach odchudzających znajdują się między innymi: ekstrakty z wodorostu morskiego, wyciąg z ziół indyjskich, bluszcz pospolity, zielona herbata. Przy stosowaniu plastrów odchudzjących nie występuje efekt yo-yo.

Nowoczesna formuła plastrów odchudzających to szybki i skuteczna recepta aplikowania substancji aktywnych, przeznaczony dla osób w każdym wieku. Plastry odchudzające dostarczają aktywne substancje bezpośrednio do krwioobiegu, poprawiają metabolizm, przyspieszają spalanie tłuszczu, ograniczają apetyt a także dodają energii.

Plastry wyszczuplające sylwetkę to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów bez morderczego wysiłku i karkołomnych diet. Dla wszystkich tych, którzy nie lubią się przemęczać, nie mają czasu na ćwiczenia, brakuje im samodyscypliny, by przeżyć męczarnie związane z drastycznymi dietami. Stosuje się je zwykle jeden plaster odchudzający dziennie. Przykleja się je na ramie.Ze względu na zróżnicowaną szybkość ich wchłaniania, niektórzy mogą zaobserwować pierwsze efekty od razu, u innych mogą być widoczne dopiero po 3-5 dniach.

Plastry odchudzające nie są zalecane jedynie kobietom w ciąży, karmiącym, osobom ze stwierdzoną nadczynnością tarczycy (ze względu na zawartość jodu) oraz osobom o szczególnej nadwrażliwości na składniki zawarte w plastrach.

Tagi: , ,
Kategorie: Odchudzanie


Jedna odpowiedź do “Plastry odchudzające”

  1. Danuta, 2-16-2013 o 22:19

    Jestem ciekawa czy stosowanie plastrów odchudzających jest dożywotnie?
    Stosowałam różne diety i specyfiki, które były skuteczne do czasu, gdy je stosowałam, a po zaprzestaniu waga w zastraszającym tempie szła w górę.


Wpisz komentarz