Plastry wyszczuplające

plastry wyszczuplające

Plastry wyszczuplające są nasączone wyciągami z ziół oraz naturalnych składników takich jak bluszcz pospolity i morszczyn pęcherzykowaty. Dzięki temu nie mają żadnych skutków ubocznych i stosowanie ich jest bardzo bezpieczne. Plastry wyszczuplające w sposób naturalny i łagodny przyspieszają przemianę materii. Pomagają także w spalaniu złogów tłuszczowych (dzięki zawartości takich składników jak: kofeina, L-karnityna oraz zielona herbata). Dodatkowo stosowanie plastrów wyszczuplających ogranicza apetyt (najbardziej na słodycze) oraz dodają energii. Kolejną zaletą stosowania plastrów wyszczuplających jest fakt, że nie powodują efektu JOJO.

Plastry wyszczuplające są przeznaczone dla osób zdrowych i dorosłych. Nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży, matki karmiące, chorych na cukrzycę oraz choroby układu krwionośnego.

Sposób używania plastrów wyszczuplającychPlastry wyszczuplające stosuje się codziennie przyklejając jeden nowy plaster na suchą, nieowłosioną skórę. Ważne jest żeby było to za każdym razem w innym miejscu. Przy stosowaniu plastrów odchudzających należy spożywać dużo płynów, minimum 2 litry wody dziennie.

Plastry są odporne na wodę oraz pot więc można bez obaw się kąpać. Aby osiągnąć maksymalne efekty wyszczuplające należy pamiętać o ograniczeniu spożywania produktów wysokokalorycznych i zwiększeniu aktywności fizycznej (np. spacer, jazda na rowerze). Wówczas efekty odchudzania będą większe i szybciej uda się zrzucić nadmiar wagi.

Skuteczność działania plastrów wyszczuplających

Plastry wyszczuplające działają przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Ponad 70% osób stosujących plastry wyszczuplające chudło przeciętnie ok. 2kg tygodniowo.

Tagi: , ,
Kategorie: Odchudzanie


Jedna odpowiedź do “Plastry wyszczuplające”

  1. plastry odchudzajace, 4-24-2013 o 08:40

    gdzie zakupic plastry ile kosztuja..janowska teresa


Wpisz komentarz