Studio EMS

Studio EMS Zdrowe Odchudzanie jako jedyne na Gdańskim rynku łączy nowoczesną metodę elektrostymulacji mięśni EMS z treningiem ogólnorozwojowym, funkcjonalnym i siłowym. Nasze studio jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym brakuje motywacji i ochoty na męczące ćwiczenia na siłowni. Jest zlokalizowane w dogodnym punkcie i jest otoczone zielenią, która znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i parku. Dla większego komfortu naszych klientów studio jest w domku jednorodzinnym, aby zachować przestrzeń i harmonię z otaczającą zielenią. Świetnie dobrana lokalizacja pozwala na dojazd do studia z praktycznie każdego miejsca w mieście.

Treningi odbywają się w trybie 1:1 w osobnych zamykanych pokojach, aby zachować pełen komfort i zadowolenie klienta. Dzięki takiej formie trener może skupić 100 procent swojej uwagi na podopiecznym i na odwrót. Tego typu treningi przynoszą bardziej oczekiwane efekty, za które właśnie płacimy. Do dyspozycji klientów są w pełni wyposażone, choć na pierwszy rzut oka 4 pustawe sale. Dlaczego mamy takie wrażenie?

Gdy wchodzimy na siłownię widzimy całą masę sprzętów ustawionych jeden obok drugiego. Uważamy, że to bardzo przytłaczające, dlatego w naszych wnętrzach postawiliśmy na prostotę, wyznając zasadę „im mniej tym więcej”. Piękne i czyste wnętrze, w którym praktycznie na niczym nie da się zawiesić wzroku, pozwala w stu procentach skupić się na sobie i na tym, co do nas mówi trener, zamiast na dziwnych przedmiotach i niezrozumiałych dla nas sprzętach.

Każdy klient, który przychodzi na pierwsze zajęcia, jest oprowadzany po całym obiekcie. Osoba z obsługi tłumaczy wszystko, co niezrozumiałe i opisuje działanie każdego sprzętu, który stoi w studiu. Robimy tak, aby wszyscy nasi klienci czuli się w studiu, jak w domu. Większość z nas wybierając się na siłownię miała w głowie to niekomfortowe uczucie przytłoczenia i przerażenia. Nikt nigdy nie tłumaczy tam do czego służą te wszystkie sprzęty. Ludzie na siłowni dzielą się na tych, którzy potrafią z nich korzystać i na tych, którym wydaje się, że potrafią. Dlatego w naszym studiu EMS, każda osoba jest wtajemniczona w działanie wszystkiego, co ją otacza.

Cztery w pełni wyposażone sale treningowe są dostosowane do ćwiczeń cardio i siłowych. Studia są bardzo przestronne. Na ścianach znajdują się półki z profesjonalnym sprzętem treningowym i specjalistycznymi strojami w różnych rozmiarach. Klienci mogą zakupić podobny na własność. Każda z sal posiada osobną garderobę i łazienkę z prysznicem i sauną. Po treningu każdy klient ma zagwarantowaną przestrzeń przeznaczoną do komfortowego ukojenia ciała po intensywnym wysiłku fizycznym. Po każdym treningu gwarantujemy aromatyczną kawę, napoje białkowe, wodę oraz zdrowe, energetyczne przekąski. W holu głównym studia EMS jest przytulna recepcja z wygodnymi sofami i mini kuchnią, w której znajdują się darmowe napoje i przekąski.

Back to top