Zespół

Artur Bielecki

Trener Personalny EMS/ Certyfikowany Fizjoterapeuta
Założyciel studia i portalu odchudzanie-zdrowe.pl. Absolwent Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, obecnie certyfikowany fizjoterapeuta. Jest również dyplomowanym Trenerem Personalnym EMS. Praktyki z nowoczesnej technologii treningów z impulsami prądu nauczył się w Nowym Jorku, gdzie pracował i mieszkał przez 7 lat. Świetnie rozumie ludzkie ciało, biomechanikę i fizjologię sportu. Odkąd tylko zaczął pracować z ludźmi, stara się zarazić swoich podopiecznych pasją do sportu i wszelkiej aktywności fizycznej. Zaocznie dokształca się z dietetyki i sposobów zdrowego żywienia, do którego zachęca wszystkich swoich klientów.
Motto życiowe: „Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać." ~ Jim Ryun

Borys Dabiecki

Trener Personalny EMS
Doświadczony Trener Personalny EMS z ogromną pasją. Z zaciekawieniem obserwuje i indywidualnie rozwija treningi przy użyciu technologii EMS. Realizuje autorskie programy treningowe z dopasowaniem do swoich podopiecznych w różnym wieku. Z pasją rozwija efekty elektrostymulacji mięśni w formie rehabilitacji. Mistrz Polski w Trójboju i Karate. Cały wolny czas spędza na macie i na treningach. Interesują go podróże. Na szczęście jego zawód i liczne pasje, pozwalają mu jeździć po całym świecie na różnorodne mistrzostwa i olimpiady, jednak jego największym marzeniem jest rejs żaglówką na Polinezję Francuską.
Motto życiowe: “Sukcesu nie mierzy się ilością pucharów, ale tym jaki dystans musiałeś przebyć, aby dotrzeć w miejsce, w którym jesteś stamtąd, gdzie byłeś.”

Justyna Podgórska

Trenerka Jogi/ Trenerka Personalna EMS
Trenerka Personalna z 6-letnim stażem. Ze sportem związana od dziecka. Pasjonatka i instruktor jogi. Zafascynowana wszelkimi formami BODY&MIND rozwija swoje zainteresowanie w pracy z ciałem i możliwościami jego rozwoju. Poza jogą interesuje się treningami EMS, które od lat testowała na swoim ciele. Obecnie kształci się w zakresie Fizjoterapii i Treningu w ciąży. Autorka trzech książek o jodze. Jest w trakcie pisania nowego wydania o treningu EMS. Na co dzień spełnia się jako mama Ani i Krzysia, ucząc ich aktywności fizycznej od małego. Aktualnie prócz codziennej pracy i byciu mamą, biega amatorsko na zawodach i prowadzi treningi personalne.
Motto życiowe: „Jedyne, co mnie powstrzymuje w drodze do sukcesu, to ja sama i moje przyzwyczajenia”.

Back to top